9 věcí, které mě zaujaly v listopadu | 2017

2. 11. 2017 | 0 comments

Pobavilo, potěšilo, poučilo, posunulo.

#1 Podle průzkum Asociace komunikačních agentur (AKA), realizovaného agenturou Nielsen Admosphere, považuje většina lidí za dobu rozumnou pro začátek vánočních reklam, listopad.

#2 Bitcoin v rekordních hodnotách, influencer marketing bude téma i v roce 2018, stejně jako s ním související problematika fake profilů na sociálních sítích a klik botů, které stojí inzerenty miliony promarněných dolarů – Až 61 % provozu na internetu není lidského původu.

#3 Reklub 1927-1949 – Kapitoly z dějin československé reklamy. Nová publikace Dušana Pavlů. Nakladatelství Professional Publishing.

#4 Kájínkovy bonbony… Ty mě ani nepotěšily, ani nepobavily, ty jsou jen…eh.

#5 Marketingový guru Martin Lindstrom postnul tři zásady skvělého brandingu: kontinuita a dlouhodobá konzistentnost, občasné překvapení, co rozčeří vlny, a exkluzivita.

#6 Podle průzkumu, který provedl SmartEmailing, jsou na GDPR připravena pouhá 4 % firem. Téměř třetina dotazovaných v tuto chvíli neví, o co jde. Je otázka, jak moc budou úřady kontrolovat implementaci legislativy do provozu firem, podceňovat to je ale každopádně riskantní.

#7 Nový Firefox Quantum má být rychlejší, nabízet pohodlnou práci se screenshoty, podporovat virtuální realitu, nebo umožnit schování rozečteného článku na později. Také přináší vylepšenou podporu CSS.

#8 Pepsi v nové reklamě říká, že 60 % řidičů vánočních kamionů volí právě její chuť. Vtipné, ale podle mě Vánoce prostě patří Coca-Cole.

#9 Nejbarevnější kuchařka od Kamily Rundusové už vyšla a vypadá moc krásně.

— zveřejněno ve čtvrtek 2. 11. 2017 | napsala Karla
DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY #9 VĚCÍ:

 „Sdílení informací zlepšuje kulturu podnikání. Přispějte do prostoru svou zkušeností nebo názorem, který pomůže ostatním. Sharing is caring.“

0 Comments

Submit a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nové komentáře

💌

newsletter

nový článek vždy do schránky, inspirace pro život na volné noze a tipy, které dávám jen klientům 🤫

Odesílám vždy ve čtvrtek. Někdy každý týden, někdy obtýden.