služby

Ať už chcete webové stránky, vizitku, nebo potřebujete poradit
s pracovním Instagramem, jsem vám k dispozici.

Vy máte svůj nápad, svou vizi, svůj produkt nebo značku. Máte určitou představu o tom, jak byste rádi působili navenek. Já tu představu umím formulovat a přenést jí do reality – na papír, do webové stránky, do vaší vizuální komunikace.

s čím vám mohu pomoci

CHCETE JEN LETÁČEK, NEBO ROVNOU CELÝ BRAND? S OBOJÍM SI SPOLU PORADÍME

webdesign

Následovat trendy, nebo se držet tradice? Záleží, co prodáváte a komu. Já vám mohu poradit. Umím web navrhnout i vystavět. A pak ho třeba i spravovat, když se nebude chtít vám.

grafika

Potřebujete vizitky, letáčky, hlavičkové papíry, samolepky, pozvánky nebo roll up? Ať už máte představu o vzhledu grafiky jasnou, anebo žádnou, s obojím si spolu poradíme.

vizuální komunikace

Jak barvami, fonty, tvary a fotografiemi vyjádřit váš produkt nebo službu tak, aby vás bylo dobře poznat a aby bylo jasné, co nabízíte a komu.

ještě vás určitě zajímá, jak spolupráce se mnou vypadá

JE TO ZÁBAVNÝ PROCES, KTERÝ LZE SHRNOUT DO 4 KROKŮ

1. KROK:

seznámení a pochopení

Nejdřív se spolu sejdeme. Potřebuji poznat vás i váš produkt, porozumět vašemu pohledu na věc. Chci se dobře seznámit s vaším oborem. Abych mohla skutečně pomoct, je nutné pochopit “terén”, na kterém se pohybujete. V tomto kroku využívám své vzdělání kulturního antropologa.

2. KROK:

definice a vymezení

Jakmile pochopím váš obor, můžu vymezit pole, na kterém se lze pohybovat. Definujeme si vaše hodnoty, vymezíme si přesně vaší cílovou skupinu, a té pak budeme připravovat obsah na míru. Tak, aby zcela vystihl vás, a zároveň aby vyšel vstříc potřebám vašich klientů a zákazníků. Být svůj je ta nejlepší značka.

3. KROK

hledání a tvoření

V rámci vymezeného pole spolu začneme vytvářet vaší komunikaci. Ať už potřebujete nové webové stránky, revitalizaci firemního vizuálu, nebo jen leták či vizitky. Já dělám návrhy, posílám vám je k nahlédnutí, scházíme se, povídáme si, vy komentujete, přidáváte další představy a nápady a společně se postupně dostáváme k výsledku. Je to krásná a kreativní část celé práce.

4. KROK

finalizace a ladění

Jakmile je vše připravené, pustíme naše společné dílo na světlo. To je doba, kdy získáme zpětnou vazbu, a podle ní pak doladíme detaily. Některé věci vyplouvají a povrch v provozu, protože praxe je leckdy nepředvídatelná. To nám ale nevadí, od toho tu jsem já, sedící za svým počítačem a reagující na potřeby reálného světa, který nás na konci našeho tvoření čeká.

Pokud máte vizi, je čas jí uskutečnit.

NAPIŠTE MI, A VYMYSLÍME JAK

Pin It on Pinterest