Ať už chcete webové stránky, vizitku, nebo potřebujete poradit
s firemním Facebookem, jsem vám k dispozici.

 


 

WEBDESIGN | GRAFIKA | MARKETING

vy máte vizi.
já vám jí pomůžu formulovat.


tohle jsou mé nástroje:

webhosting
grafika
marketing
branding

webdesign.

Následovat trendy, nebo se držet tradice? Záleží, co prodáváte a komu. Já vám mohu poradit. Umím web navrhnout i vystavět. A pak ho třeba i spravovat, když se nebude chtít vám.

grafika.

Potřebujete vizitky, letáky, hlavičkové papíry? Vyrobíme. Můžeme také připravit grafický manuál, aby kterýkoliv grafik, kterého zaměstnáte věděl, jak s vaší značkou zacházet.

marketing.

Jste na trhu vidět? Ví o vaší firmě lidé z jejího okolí? Znáte dobře svého zákazníka? Umíte s ním komunikovat přes sociální sítě? Umíte mu poslat newsletter, co ho zaujme? Poradím vám.

branding.

Vytvořit brand je komplexní, kreativní a zábavná práce. Jde o vytváření hodnot, emocí a příběhu okolo vaší značky. O to, aby si je vaši zákazníci v pravý čas a správně asociovali.


– Vy rozumíte svojí práci, já zase svojí. A společnými silami vymyslíme, jak to udělat, aby si vás vaši zákazníci našli. –


 

Jak spolupráce se mnou probíhá?

1. KROK: HLEDÁNÍ A POCHOPENÍ

Nejdřív se spolu sejdeme. Potřebuji poznat vás i váš produkt, porozumět vašemu pohledu na věc. Chci se dobře seznámit s vaším oborem. Abych mohla skutečně pomoct, je nutné pochopit "terén", na kterém se pohybujete. V tomto kroku využívám své vzdělání kulturního antropologa.

 

2. KROK: DEFINICE A VYMEZENÍ

Jakmile pochopím váš obor, můžu vymezit pole, na kterém se lze pohybovat. Definujeme si vaše hodnoty, vymezíme si přesně vaší cílovou skupinu, a té pak budeme připravovat obsah na míru. Tak, aby zcela vystihl vás, a zároveň aby vyšel vstříc potřebám vašich klientů a zákazníků. Být svůj je ta nejlepší značka.

 

3. KROK: HLEDÁNÍ A TVOŘENÍ

V rámci vymezeného pole spolu začneme vytvářet vaší komunikaci. Ať už potřebujete nové webové stránky, správu sociálních sítí, revitalizaci firemní identity, nebo newslettery. Já dělám návrhy, posílám vám je k nahlédnutí, scházíme se, povídáme si, vy komentujete, přidáváte další představy a nápady a společně se postupně dostáváme k výsledku. Je to krásně kreativní část celé práce.

 

4. KROK: FINALIZACE A LADĚNÍ

Jakmile je vše připravené, pustíme naše společné dílo na světlo. To je doba, kdy získáme zpětnou vazbu, a podle ní pak doladíme detaily (například umístění buttonu na stránkách). Některé věci vyplouvají a povrch v provozu, protože praxe je leckdy nepředvídatelná. To nám ale nevadí, od toho tu jsem já, sedící za svým počítačem a reagující na potřeby reálného světa, který nás na konci našeho tvoření čeká.