ceník

Orientační přehled mých sazeb. Vaší cenu ale domluvíme spolu, vám na míru.

Ceník mých služeb. Všechny uvedené ceny jsou orientační. Tento ceník není úplným přehledem služeb, slouží spíše pro představu. Každý projekt kalkuluji samostatně, podle šíře spolupráce, náročnosti zadání, ale i podle možností klienta.

základní hodinová sazba

700 Kč základní hodinová sazba

Je možné domluvit paušální počet hodin.

tiskoviny

(Uvedené ceny jsou bez tiskové přípravy a bez korektur)

leták

1 strana od 800 Kč

2 strany od 1100 Kč

vizitky (jednostranné)

od 900 Kč

 

fotobanky

Vyhledávání fotografií nebo ilustrací pro váš projekt je účtováno pevnou sazbou 500 Kč/hodina.

webdesign

Cenové rozpětí je velmi široké v závislosti na náročnosti webu. Jinou cenu má web s kompletně připravenými podklady, jinou web, u kterého je obsah potřeba teprve vytvářet a strukturovat. Domluva tedy individuálně.

grafika

Práce na grafice může zahrnovat od výroby letáku podle konkrétního zadání, tak tvůrčí proces při tvorbě značky. Takový proces zahrnuje například výběr barev, fontů, tónu vizuální komunikace a podobně. Vše se odvíjí od náročnosti požadavků konkrétní zakázky.

ilustrace

Cena bez komerční licence. V případě, že je ilustrace nebo vzor určen k dalšímu prodeji, je nutné domluvit licenci za komerční využití.

1000 Kč/hodina

nastavení vizuální komunikace (tvorba brandu)

Cena se odvíjí od vašich možností a také podle požadavků konkrétního produktu nebo služby. Někdy stačí dobrá typografie a vhodný výběr barev, jinde je třeba vymyslet celý tón komunikace, vymyslet styl fotografií i textů. Domluva je proto individuální.

poradenství

Pokud chcete probrat svůj nápad, ale ještě nevíte, zda ho budete uskutečňovat, a pokud ano, tak jak a kdy, můžeme se sejít. Já vám pomohu vaší myšlenku strukturovat a provedu vás základními úvahami, které je třeba ze začátku promyslet.

1000  Kč/hodina

Pokud máte vizi, je čas jí uskutečnit.

NAPIŠTE MI, A VYMYSLÍME JAK

Pin It on Pinterest