o mně

Komunikace. Vizuální, verbální, mezilidská.

Komunikace. Vizuální, verbální, mezilidská. To je to, čím se zabývám, s čím vám mohu pomoci. Používám k tomu jak grafický design, tak řemeslo tiskařské, ale i nástroje marketingu. Je to o intuici, znalostech, praxi i práci. Vy znáte dobře svůj produkt, já vám mohu pomoct pochopit trh, můžu vám říct, co vašemu produktu nejvíc sluší, jak ho ukázat lidem tak, aby si ho všimli, zaujal jej, pochopili ho a koupili si ho.

Nemám ráda “tvrdý” marketing. Posedlost výkonem a chození přes mrtvoly. Myslím, že každému pasuje něco jiného. Některým produktům sluší lidský přístup, jiným zase solidnost a jistá strohost. Produkt je živá věc, ať už jde o výrobek, nebo o službu. Ideální je, když je majitel blízko všem procesům a také svým zákazníkům a klientům, díky čemuž může vdechnout do veškeré komunikace vlastní osobnost.

To, o co se snažím, je ukázat jedinečnost produktu v tom nejlepším světle.

kdo jsem já?

Jsem člověk, který žije v Evropě 21. století, což mu umožňuje dělat jen věci, které ho baví, a které mu dávají smysl. Z toho nekonečného množství možností nabízených současnému člověku si já vybírám ty věci, které jsou mi blízké a které mi dělají radost. Pomocí nich formuji svůj život a životní prostor okolo sebe.

Mám ráda nezávislost a volnost. Pracuji na projektech, které pro mne mají hlubší smysl nebo nějaký společenský rozměr, třeba pro neziskové organizace. Úspěch pro mě neznamená postupovat vertikálně, k větším jménům a vyšším cifrám; dávám přednost horizontálnímu směru. Můžu tak lépe kontrolovat etické a ekologické aspekty své participace na každém projektu.

Myslím, že pro práci je důležité, aby se s ní člověk příliš neztotožňoval, aby o ní neopíral svou identitu. Jen tak může zůstat ve vztahu k ní svobodný, rozhodovat se podle toho, co je nejlepší pro ní, ne pro jeho kariéru nebo ego. A také je to jediný způsob, jak zůstat tvůrčí, ať už se potýkáme s úspěchem, nebo neúspěchem. Obojí je totiž veliká výzva.

Abych to shrnula – když jsem přemýšlela o tom, kdo jsem a jak budu budovat svoje podnikání, řekla jsem si: nejsem jen webdesigner. Nejsem jen grafik. Nejsem jen kreslíř. Jsem prostě Karla.

Pokud máte vizi, je čas jí uskutečnit.

NAPIŠTE MI, A VYMYSLÍME JAK

Pin It on Pinterest