To, co mě motivuje k práci, je důvěra lidí, pro které pracuji. 

 


 

WEBDESIGN | GRAFIKA | MARKETING

grafika

“Karla je velmi talentovaná mladá dáma, se kterou se mi skvěle spolupracuje. Je rychlá, pečlivá a milá. Jsem s její prací vždy moc spokojená.”

Jitka Červenková
Kosmetika Jitka Červenková

“Spolupráce s Karlou je pro mě vždy o absolutním spolehnutí se. S ochotou a tvořivostí jí vlastní se vždy nacítí na zadaný úkol. Ať už jde o tvorbu letáků, propagaci na sociálních sítí nebo tvorbu webových stránek, velmi oceňuji, že má vždy snahu vnímat představu klienta a na základě svých odborných zkušeností poradí nejvhodnější řešení, která vždy fungují. Ze svých zkušeností z podnikání jsem se naučila, že marketingová podpora vlastní firmy vyžaduje odborné znalosti, ale také osobní přístup. Toto spojení může Karla nabídnout na
100 %. Díky jejímu poradenství se daří našemu studiu zviditelnit se a oslovovat klienty, které naše služba zajímá.”

Jana Kopecká
Studio Beyond

 

Don't be busy. Be productive.

webdesign

Mojí nejsilnější stránkou ohledně front end webdesignu, je schopnost strukturovat obsah. Rozdistribuovat informace po stránce tak, aby se objevovaly v pravou chvíli, to je to nejdůležitější. Strukturu doplnit vhodným designem a funkční stránky jsou na světě.


"Karla byla od samého počátku naší spolupráce absolutním jádrem veškerého tvořivého dění. Přestože jsme malé jógové studio, bylo vždy mým záměrem mít jasný, zřetelný, ale přátelský a profesionální marketing, jež se vzájemně prolíná jak do tištěného projevu, tak do online komunikace přes webové rozhraní, FB nebo bannery či další reklamní nosiče.

Karla to vše uchopila do svých rukou s jasným, milým cílem. Měla vždy hluboký vjem jak pro mě, tedy svého klienta i pro ty, kterým jsme informace komunikovali. Za měsíce naší vzájemné kreativní spolupráce Karla tvořila úplně všechno, web byl takovým pomyslným začátkem a sazba skript snad pomyslným koncem. Mezitím velké spektrum další činnosti, jmenuji aspoň letáky, bannery, roll-upy, trička, tužky, bločky, další reklamní předměty. Karla má zcela jasný přehled, o tom co se děje v její branži, jaké jsou trendy a jejich další vývoj."

Veronika Carmanová, Karma Yoga

 

Let your smile change the world, but don't let the world change your smile.

Sledujte mě na Instagramu

Sdílím tam svoje kresbičky a také aktuality ve stories


Můj blog

RADY | TIPY | ZKUŠENOSTI | INSPIRACE | TRENDY

ZORIENTUJTE SE VE SVĚTĚ INTERNETU
A SOCIÁLNÍCH SÍTÍ ZA PÁR CHVIL
Ušetřený čas použijte na věci, co se odehrávají mimo obrazovky počítačů.

marketing

Předpokladem, jak dělat marketing dobře, je nemít ho vlastně moc rád. Alespoň pro mě. Díky tomu ho můžu dělat jinak. Nemám ráda zaběhlé praktiky, chození přes mrtvoly, nerada dělám z lidí hlupáky. Hledám jiné cesty. A zatím mi to vždy prošlo – a fungovalo to.


Můžu vám pomoct s:

letáky
newslettery
content marketingem
sociálními sítěmi

PRACOVALA JSEM PRO:

Studio Karma Yoga

Lékařská Fakulta UK

Studio Beyond

Zolly Dog Bakery

Studio MPilates

SHERLOG

a pro mnoho dalších


Jestli si myslíte, že spolupráce se mnou by byla dobrý nápad, napište mi