vizuální identita.

Případové studie pro představu jak to vypadá, když se dělá vizuální identita od začátku do konce. 

Nina je holčička, která trpí spinální svalovou atrofií. Její rodiče vybírají prostředky na její léčbu, a požádali mě o vytvoření vizuální identity, ze které Nina ani po letech nevyroste.

více

Words Matter je osobní značka překladatelského sesterského dua ze Slovenska. Lenka a Katarína se chtěly odlišit od dalších překladatelů a copywriterů na trhu, a tak jsme vytvořily hravý vizuál, který uvízne v paměti.

více

? co je vizuální identita? Vizuální identita je hlas pro váš produkt. Produkt sám komunikovat neumí, potřebuje barvy, které vyvolají patřičné asociace, potřebuje správná slova, kterými se představí, potřebuje zaujmout během 3 vteřin, a to vše nakonec shrnout v jedné zkratce v logu.

Vizuální identita ke 100. výročí Státní plavební správy. Tento vizuál doprovázel komunikaci úřadu po celý rok 2020. Navázat na tradici, ale být současná, tak měla identita vypadat. Jak se povedlo splnit toto nelehké zadání?

více

Lída Dubinská pracuje v marketingu na volné noze jako copywriterka. Chtěla osobní brand, který obstojí i před náročnými klienty, vyjádří její osobní styl i její přístup k práci, a nebude příliš rychle stárnout.

více

Zavedené pohybové studio v pražských Kobylisích chtělo po letech fungování změnit název i identitu. Majitelka měla jasné požadavky a nepříliš jasnou vizi, jak je vizuálně komunikovat.

(více)

Radua je designérka a sklářka. Chtěla do celé komunikace vdechnout svůj typický styl, který jako první zavedla na svém Instagramu, kde má téměř 50 000 sledujících.

více

Doux jsou domácí dorty. Klientka měla roky zkušeností a jasnou představu, jak komunikovat, takže jsme celou vizuální identitu přizpůsobili její vizi.

(připravuji)

impruvia je nástroj pro dosahování cílů. Klientky potřebovaly vytvořit celou komunikaci úplně od nuly. Měly připravený promyšlený produkt, ale nevěděly, jak pro něj vytvořit značku. A to je přesně má práce.

více

ať máte představu jasnou nebo mlhavou, ať jste zkušený podnikatel a víte, co chcete, nebo teprve začínáte, se vším si spolu poradíme.